Skip to content

Відгуки

4.7 11 голосів
Люди оцінюють
Підписатися
Сповістити про
guest
13 Відгуки
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі відгуки
Ольга Деменчук
Ольга Деменчук
2 роки тому

Рекомендую автошколу Форсаж, а також інструктора Сергія Лугового який майстер своєї справи. Він з першого зайняття покроково, зрозуміло, терпляче вів до успішного іспиту. Окремо хочу сказати про Олександра Райчука це позитивний викладач який також майстер своєї справи

Наталія Білик
Наталія Білик
1 рік тому

Щиро хочу висловити подяку інструктору з водіння Сергію Луговому – найкращому інструктору!!!! Людині, яка викладається на всі сто!!!! Завдяки Сергію я повірила в себе і отримала водійське посвідчення з першого разу!!!! Сьогодні я спокійно керую автомобілем, всі мої страхи я переборола!!!
Окрема подяка викладачу теоретичної частини Олександру Рачуку – за високий рівень професіоналізму!
Я жодного разу не пошкодувала про свій вибір – Автошколу «Форсаж») Щиро дякую Вам!!!

Юлія Тертун
Юлія Тертун
2 роки тому

Щойно закінчила навчання в автошколі ФОРСАЖ та отримала водійське посвідчення.
Усім, хто мріє кермувати, дуууже раджу саме цю автошколу. Тут забезпечують навчальним матеріалом, надають цілодобовий онлайн-доступ до лекцій та гарантують достатню для кожного кількість практичних занять. Викладачі Рачук Олександр, Зєрщиков Олександр, Прокопчук Вадим, інструктори Луговий Сергій, Бойко Віталій – професіонали своєї справи, висококваліфіковані, самовіддані, відповідальні, терплячі, тактовні.
Закінчивши навчання у ФОРСАЖі, Ви отримаєте не тільки посвідчення водія, а й 100% впевненість у своїх знаннях та позбудетесь страху перед дорогою, адже тут Ваш наставник буде не просто вчителем, а й другом.

Вікторія Шкорба
Вікторія Шкорба
3 роки тому

Дякую за чудове навчання! Враження- тільки позитивні. Хочу подякувати усім, хто працює у автошколі. Готують якісно, викладання теорії на вищому рівні. Інструктори з практичного водіння майстри своєї справи, дуже терплячі та інтелегенті! Навчання пройшло з задоволенням!

Гетьман Людмила
Гетьман Людмила
3 місяців тому

Хочу подякувати за практичні навички та поради автоінструктору Яровому Олександру Борисовичу! Людина своєї справи, викладач з великої літери! Любить те, що робить! Допоміг подолати страх водіння та прищепив любов до автомобіля! Інструктор, який з учнем від початку навчання до отримання водійського посвідчення!Однозначно рекомендую!

Яровий О.Б.
Яровий О.Б.
Відповісти  Гетьман Людмила
2 місяців тому

Щиро вдячні Вам за те, що обрали нашу найкращу автошколу. Надіємось наші поради знадобляться Вам в дорозі! Зелених світлофорів та рівних доріг! Дякуємо.

Тетяна Кілімінчук
Тетяна Кілімінчук
3 місяців тому

Щойно отримала посвідчення водія, щиро вдячна викладачам школи Олександру за теоретичний курс. Лекції проходили доступно та цікаво. А інструктори з водіння Світлана та Валерій Косолап майстри своєї справи. Все навчання пройшло на позитиві доступно та зрозуміло, вони найкращі дуже раджу. Щастя не має меж. Дякую автошколі Форсаж, це був правильний вибір.

Яровий О.Б.
Яровий О.Б.
Відповісти  Тетяна Кілімінчук
2 місяців тому

Дякуємо Вам за правильний вибір автошколи! До зустрічі на дорогах і мирного Вам неба!

Осадчук Сергiй
Осадчук Сергiй
2 місяців тому

Дякую Олександру Борисовичу Яровому за високу майстернiсть та витримку пiд час навчання учнiв кандидатiв у водii.

Бетлінська Тетяна
Бетлінська Тетяна
2 місяців тому

Сьогодні отримала посвідчення водія! Моєму щастю немає меж))) досі не віриться, лише ходжу і дивлюся періодично на посвідчення. Велике ДЯКУЮ!!! Майстрам своєї справи, ІНСТРУКТОРАМ з Великої Літери Косолап Світлані та Косолап Валерію! Вибирала школу, лише знаючи по відгукам, що там є такі інструктори, і я не помилилась. З кожним водінням я отримувала масу позитивних емоцій і все більше впевненості в тому, що я буду водієм. Навіть я в себе так не вірила, як вірив Валерій і казав, що здам іспит з першого разу))) так і сталося)))) ДЯКУЮ!!!!

Яна Стрілецька
Яна Стрілецька
2 місяців тому

Дякую за професійні навички та знання всьому колективу «Форсаж». Навчання було легке, а водіння завжди цікаве. Окреме дякую інструктору з практичного водіння Роману, склавши іспит з першого разу емоціям не було меж. Всім рекомендую дану автошколу для здобуття прав керування автомобілем.

Вікторія Голюк
2 місяців тому

Хочу подякувати автошколі «Форсаж» за теоретичні та практичні знання та навички! Окрему подяку хочу висловити інструктору з водіння – Роману! Він з першого заняття спокійно, з терпінням чудово пояснював та навчав водінню! Задоволена вибором автошколи на всі 100! Склавши теорію і практику з першого разу я була задоволена ще більше! Бажаю Вам процвітання

Катерина Бондар
Катерина Бондар
1 місяць тому

Хочу подякувати інструктору по водінню Прокопчуку Вадиму! Всім рекомендую! Спеціаліст у своїй справі! Навчив їздити з нуля на механіці і як результат здача іспиту з першого разу!